K

T

HAKKIMIZDA

Ahşap Yapı tekniklerinden CLT BBS & Timber Log uygulamalarıyla sizler için önerebileceğimiz alternatifli yaşam mekanları modellerimizi yaşamınıza sunuyoruz. Hazır modellerimizin yanı sıra, hayalinizdeki ev veya özel yapılarınızın tasarım ve uygulaması için de çalışma ortağınız olmaktan heyecan duyacağız. İş veya yaşam mekanlarınız olarak kullanabileceğiniz yapıları, özel yaşam alanlarınızı, CLT BBS & Timer Log tekniği ile kendi atölyelerimizde kısa sürede oluşturup yeni, konforlu ve ihtiyaçlarınıza uygun hale getiriyoruz.

Kullandığımız yüksek teknoloji otomasyonlar ve makinaların yanı sıra, başta ahşap olmak üzere yapı elemanlarımızı dünyanın en deneyimli markalarından olan Binderholz’dan tedarik ediyoruz. Tedariklerimiz, işçiliğimiz, uygulamalarımızdaki sağlamlık, dayanıklılık, bitiş kalitemizden taviz vermeden ekonomik sonuçlar elde etmek için sürekli olarak yenilenme içindeyiz.

Ağacın daha avantajlı ana yapı malzemesi olmasının nedeni sadece doğallığı ve psikolojik etkisi değil elbet. Daha güçlü, daha kolay ve hızlı uygulanabilir olmasının yanında artık daha ekonomik, dayanıklı ve en önemlisi yaşadığımız ortamlarda CO2 eliminasyonunu sağlayan büyük bir enerji kaynağı.

separator

W

N

D

W

TEDARİKÇİLERİMİZ

Uzun incelemelerimiz sonunda projelerimizde dünyanın en gelişmiş markalarını tedarikçilerimiz olarak seçtik. Çözümlerimizde sağladıkları katkılarından dolayı gurur duyuyoruz.

separator

W

D